درباره ی ما

 

فرهاد دلیرانی

IMG_۲۰۱۴۰۸۰۶_۱۷۴۷۴۷

فرهاد دلیرانی ( Farhad Dalirani ) هستم، سازنده و ادمین اوپن مایند، در دانشگاه بوعلی سینای همدان رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار می خوانم  و دبیرستان هم سمپاد بروجرد بودم از همان جا برنامه نویسی را با پاسکال و کیوبیسیک یاد گرفتم و با مبانی الگوریتم آشنا شدم . در دانشگاه هم که بیشتر روی الگوریتم ‌، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و زمینه های شبیه به آن ها کار می کنم. علاقه زیادی به ریاضی دارم خودم هر وقت زمانی پیدا کنم ریاضی مطالعه می کنم. علم کامپیوتر بیشتر ریاضی است ولی ابزار آن برنامه نویسی است (مانند نجوم و تلسکوپ در آن) به همین دلیل به برنامه نویسی بسیار علاقه دارم . چندتایی زبان برنامه نویسی بلدم ولی چیزی که از همه بیشتر استفاده می کنم سی پلاس پلاس است. علاقه ام به برنامه نویسی الگوریتمی ، محاسباتی و هوش مصنوعی از برنامه نویسی های دیگر که هدف در آن ها الگوریتمی نیست و فقط پیاده سازی است  خیلی بیشتر است.

آن موفع که این بلاگ را ساختم هدفم این بود که تعداد زیادی الگوریتم و مسیله را در پست هایی با فاصله ی زمانی کم پشت سر هم بنویسم ولی متاسفانه وقت کم پیدا می کنم و هر وقت زمان خالی ای پیدا کنم اینجا می نویسم.

در ضمن هر سوالی و نظری هم داشتید ایمیل کنید و اگر هم خواستید از لینک زیر مرا در شبکه اجتماعی و حرفه ای لینکداین دنبال کنید.

Email:                  farhad-dalirani@outlook.com

LinkedIn profileir.linkedin.com/pub/farhad-dalirani/82/496/538

QUORA :              http://www.quora.com/Farhad-Dalirani

– احمدرضا شمس

– محمد جمالی دوگاهه

-حامد آهنگری

-امیررضا نجفی

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

نظر خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *