دومین دوره ی مسابقه ی برنامه نویسی دانشگاه صنعتی سجاد

accept-2

 

امسال دانشگاه صنعتی سجاد دومین دوره ی مسابقه ی برنامه نویسی خود را در تاریخ ۶ آبان برگزار می کند. ثبت نام آن تا پایان روز ۱۵ مهر وقت دارد.

دانشگاه سجاد در این مدتی که اخبارش را دیدم، در خیلی از زمینه ها همچون ای سی ام ، المپیاد و … خیلی خوب دارد عمل می کند پس بدون شک ۶ آبان شاهد مسابقه ی برنامه نویسی خوب و با کیفیتی خواهیم بود که شرکت در آن را به تمام دانشجویان پیشنهاد می کنم.

شرایط مسابقه و امکانات ارایه شده را می توانید در آدرس https://acm.sadjad.ac.ir ببینید. چیزی که خیلی جالب است هزینه کم ثبت نام، مبلغ ۱۵۰ هزار تومان برای هر تیم است و همچنین ارایه هتل به هر نفر به ازای ۳۰ هزار تومان.

همین طور این مسابقه قبل از مسابقه ی غرب آسیا – سایت تهران است که در ۲ و ۳ دی برگزار می شود، که می تواند به آمادگی بیشتر شما و شناسایی نقاط ضعف و قدرتان کمک کند. همین طور باعث می شود بیشتر حریفان خود را بشناسید. ولی مهم ترین نکته در مسابقات برنامه نویسی شاد بود و دور هم بودن است و تشکیل یک اجتماع!

دوستان دانشگاه سجاد خواستند که پوستر را در سایت قرار دهیم، من هم از آن ها تشکر می کنم که چنین فعالیت های علمی خوبی را برگزار می کنند.
8

 

9

 

 

یک دیدگاه

نظر خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *