پروژه پایانی درس برنامه سازی مقدماتی و مدیریت پروژه

project_management

 

 

از لینک زیر می توانید متن پروژه را دانلود کنید :

دانلود پروژه پایانی درس برنامه سازی مقدماتی دانشگاه بو علی سینا final project .

پروژه در مورد مدیریت املاک است ، در فایل پی دی اف به طور کامل پروژه شرح داده شده است فقط نکته ای که باید به آن توجه کنید معماری و مهندسی پروژه است .

به عکس بالا نگاه کنید

۱-design  طراحی

۲- develop توسعه

۳- analyze  آنالیز و تست

۴-evaluated ارزیابی

۵- go to step 1

تقریبا این ساده ترین راه مدیریت یک پروژه است .شما قبل از شروع کد زدن باید تمام داده هایی که سوال به شما داده است و چیزهایی را که می خواهد را بشناسید و مشخص کنید چه استراکت /کلاس ها و توابعی نیاز دارید و بین اجزای برنامتون چه رابطه ای برقرار است و بعد برنامتون را می نویسید و بعد از آن آنالیز و تست می کنید برنامتون را و می بینید اشکال ها کجاست بعد ارزیابی می کنید که ببینید چقدر به معیار هایی که می خواهید نزدیک است اگر فاصله داشت دوباره به گام اول می روید توجه داشته باشید پروژه ای را می شود خوب نوشت که از همون اول قابل تست و آنالیز باشد مثلا شما استراکت مربوط به خانه را نوشته اید شما در این گام باید بتونید برنامه را اجرا کنید و رفع اشکال کنید نه اینکه کل برنامه را بنویسید بعد به سراغ اجرا بروید.

توجه داشته باشید تو نوشتن پروژه همه افراد گروه باید به یک اندازه همکاری کنند و کد بزنند اگر نه انجام این پروژه فایده ندارد زیرا نه خودتان چیزی یاد می گیرید و نه نمره ی خوبی  خواهید گرفت ، مثلا شما پروژه را طراحی کرده اید و فرض کنید شما به سه ساختمان و تعدادی تابع نیاز دارید بهترین راه این است که هر فرد گروه یکی از استراکت ها و تابع های مربوط به آن را بنویسید.

*بدترین کار گرفتن یا خریدن پروژه است که بدون شک متوجه خواهیم شد و نمره ای داده نخواهد شد . خیلی بهتر است بخش کمی از نمره را بگیرید تا اینکه پروژه را ننویسید و یکی از بهترین فرصت های یادگیری را از خود بگیرید.

۳۰ نظر

نظرتان را برای ما بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *